MME Közgyűlés – 2018

Tisztelt Egyesületi Tagok!

Május 29-én rendben lezajlott Egyesületünk közgyűlése.

Egyik elnökségi tagunk – egyéb elfoglaltságai miatt – a jövőben nem tudta vállalni az elnökségi munkát, ezért egy lépést hátrébb lépett – hála és köszönet Péter Viczánnak az elmúlt évek áldozatos és fáradtságot nem ismerő munkájáért!

Köszöntjük elnökségünk soraiban Gulyás Imret, akinek ezúton is gratulálunk, és kitartást kívánunk az előtte álló, csöppet sem könnyű munkához!

A megújult mandátumú elnökség új elnököt is választott – Szekrényes Tamás személyében! Szívből gratulálunk, és minden jót kívánunk a tervei végigviteléhez! 

A két elnöki ciklust kitöltő, az elmúlt 4 évben Egyesületünket vezető Palik Tibornak pedig köszönjük a munkát, az áldozatot, a rengeteg időt és energiát, amit az Egyesületért tett! Külön köszönet a létszámbővítő törekvéseiért, az érdekérvényesítés során mutatott helytállásáért, a klubélet feltámasztásáért, a partneri kapcsolatok ápolásáért, és a minden csatornán az Egyesületünk érdekeiért való kiállásáért! Köszönjük! 

Fényképek:

 

Invalid Displayed Gallery