Karácsonyi bábszínház – 2017

Tisztelt Egyesületi Tagok!

A Mátraaljai Munkaadók Egyesületének egyik legrégibb hagyománya (több mint 10 éves), hogy közeledvén a karácsonyhoz, vendégül látja Gyöngyös összes általános iskolájának alsótagozatos kisdiákját – nem volt ez másként idén sem. Sőt, idén már az Autista Segítő Központ is becsatlakozott a programba! 🙂

Egyesületünk célja, hogy karácsony közeledtével ajándékot tudjunk adni; hogy olyan gyerekek is eljuthassanak moziba/színházba, akik egyébként nem tudnának; és hogy olyan ajándékot adhasson az egyesületünk, ami a szórakoztatás mellett egyben építi is a lelket, értelmes és szerethető élményt nyújt.

Idén 1160 kisdiák (+120 kísérő) látta Az égig érő paszulyt. Ez alkalommal is 3 előadásra fért be az összes gyerkőc. A helyszín pedig a Gyöngyök Mátra Művelődési Központ – Záborszky József Színházterme volt. (Bővebben a társulatról: Babszem Jankó Gyermekszínház – www.babszemjanko.hu)

Minden gyerek az előadás végén kapott egy „varázsbabot” a társulattól. 🙂
Köszönet minden gyöngyösi általános iskolának! És a pedagógusoknak külön is a példás szervezettségért, és a gördülékeny együttműködésért! 🙂

Invalid Displayed Gallery